Szkolenia na przewóz rzeczy i osób

Firma EDURES z siedzibą w Rzeszowie prowadzi szkolenia z zakresu kursów na prawo jazdy kat. B i C, kursy ADR, warsztaty dla instruktorów oraz kursy dotyczące przewozów rzeczy i osób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu kursów dla kierowców i wysoko wykwalifikowanej kadrze, dostarczają praktycznej wiedzy podczas wykładów jak również zajęć praktycznych. Firma posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Wpis do rejestru przedsiębiorstw prowadzących ośrodki szkolenia kierowców prowadzonych przez Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Jednym z oferowanych szkoleń jest drogowy przewóz rzeczy i osób. Aby przystąpić do szkolenia należy posiadać odpowiednią kategorię prawa jazdy oraz uprawnienia – kod 95 wpisany przy danej kategorii w prawie jazdy. Aby kierowca mógł zostać zatrudniony w celu wykonywania przewozów drogowych musi spełnić odpowiednie warunki, dokładne informacje można uzyskać na stronie: http://edures.pl/kursy-na-przewoz-rzeczy-i-osob/wymagania/.

Kwalifikacja wstępna na przewóz rzeczy

Do szkolenia „Kwalifikacja wstępna na przewóz rzeczy kat. C1, C1+E, C+E” mogą przystąpić osoby:

    • mają ukończone 18 lat
    • posiadają prawo jazdy kat. B
  • posiadają orzeczenie psychologiczne (wydane na podstawie art. 39k ustawy o transporcie drogowym z 6 września 2001) i orzeczenie lekarskie (wydane na podstawie art. 39j ustawy o transporcie drogowym z 6 września 2001)

Zajęcia mają formę wykładów lub za pośrednictwem dedykowanego portalu internetowego, który umożliwia rozpoczęcie szkolenia w dowolnym momencie, nie trzeba czekać aż zostanie zebrana pełna grupa. Po ukończeniu szkolenia należy przystąpić do egzaminu w siedzibie EDURES, egzamin jest formie pisemnej i składa się z 2 części.

Kwalifikacja wstępna przyśpieszona

Podobnie jak szkolenia dla kwalifikacji wstępnej na przewóz rzeczy, szkolenie prowadzone jest w formie wykładów lub za pośrednictwem dedykowanego portalu internetowego. Osoby, które chciałby przystąpić do szkolenia muszą spełnić wymagania:

    • mają ukończone 21 lat
    • posiadają prawo jazdy kat. C1 lub C1+E lub C lub C+E uzyskane po 10.09.2019r
  • posiadają orzeczenie psychologiczne (wydane na podstawie art. 39k ustawy o transporcie drogowym z 6 września 2001) i orzeczenie lekarskie (wydane na podstawie art. 39j ustawy o transporcie drogowym z 6 września 2001)

Po ukończeniu szkolenia należy przystąpić do egzaminu, który jest w formie pisemnej i składa się z 2 części.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *